تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21457
تاریخ انتشار: ج, 1396/10/15 - 08:08
مطالبه اصلی اهالی روستای گرمخانه خلخال /
روستای گرمخانه خلخال نیازمند یک کیلومتر آسفالت است
درخواست برای آسفالت تنها یک کیلومتر از راه روستایی گرمخانه در بخش مرکزی خلخال به یکی از مطالبات اصلی مردم این روستا تبدیل شده است.

به گزارش ازناو ، روستای گرمخانه در بخش مرکزی خلخال در فاصله 19 کیلومتری از مرکز شهرستان خلخال قرار دارد این روستا علاوه بر چشم اندازی زیبای باغی و طبیعتی وگردشگری و چشمه های آب گرم در مناطق مختلف روستا یکی از با ارزش ترین آثار تاریخی و شهر زیرزمینی " یدی دام " را در خود جای داده که یکی از اصلی ترین خواسته و مطالبه اهالی روستای گرمخانه خلخال آسفالت یک کیلومتر از راه روستایی این روستا است.

این روستا در مسیر راه فرعی روستایی پروچ و لمعه دشت به خلخال قرار گرفته و با داشتن زمین های مساعد برای کشاورزی و آب کافی اکنون نیازمند تعهد مسئولین به اجرای یک کیلومتر آسفالت هستند.

اهالی با تقدیر از زحمات اداره راهداری وحمل و نقل جاده ای شهرستان خلخال در آماده سازی و زیرسازی یک کیلومتر جاده روستای گرمخانه اظهار داشتند: برای زیرسازی زحمات زیادی انجام شده و با توجه به اینکه در منطقه بارندگی نداریم فرصت خوبی است تا این یک کیلومتر به دست مسئولین آسفالت شود و در غیر این صورت زیرسازی انجام شده با توجه به فصل زمستان از بین خواهد رفت.

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر