تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21466
تاریخ انتشار: ي, 1396/10/17 - 07:00
روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی خلخال خبر درج شده در سایت خلخالیم د رخصوص سرنگ ها در سایت زباله خلخال غیر واقعی عنوان و تکذیب کرد.

به گزارش ازناو ، روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی خلخال با صدور تکذیبه ای در خصوص خبر غیر واقعی سرنگ در سایت زباله خلخال گفت: مطالعات همه سایت ها واقعی نیست.

در این تکذیبه ای آمده است در پی درج تصاویر از دفع غیر بهداشتی تعدادی سرنگ در سایت زیاله خلخال به استحضار اهالی فهیم  خلخال می رساند به دلیل حساسیت این موضوع بیمارستان خلخال دارای دستگاه زباله سوی برای دفع زباله های عفونی بوده و حتی زباله های کلیه مراکز بهداشتی درمانی و مطب های بخش خصوصی سطح شهرستان نیز طبق مقررات و دستورالعمل  و تحت نظارت کارشناس بهداشت محیط در دستگاه زباله سوز امحاء می گردد و قابل ذکر است تصاویر منتشره کاملا از نظر نوع سرنگ و مقدار کاملا گویاست که مربوط به بیمارستان نبوده چرا که بیمارستان خلخال دارای حجم بسیار بالای زباله های عفونی است.

لذا این دانشکده آمادگی لازم جهت بازدید از مراحل و فعالیت زباله سوز بیمارستان را با حضور خبرنگاران رسمی شهرستان اعلام می دارد و در صورت وجود زباله پزشکی و عفونی در منزل همشهریان نیز زباله سوز بیمارستان آمادگی جهت دریافت وامحا به صورت بهداشتی دارد.

ایرج اعتبار معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی خلخال نیز در اولین دقایق وقت اداری امروز در  گفتگوبا خبرنگار ازناو خلخال  ضمن اشاره به اینکه مردم شهرستان اخبار صحیح را از خبرگزاری های رسمی پیگیر باشند گفت: مدیران سایت ها و وبلاگ ها نیز از شایعه پراکنی و درج اخبار ناصحیح درسایت ها در  انحراف اذهان عمومی پرهیز نمایند.

روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی شهرستان خلخال

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر