تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21698
تاریخ انتشار: ي, 1396/11/22 - 12:16
فرماندار خلخال گفت: انقلاب اسلامی ایران افکار خصمانه دشمنان را خنثی کرده است.

به گزارش ازناو ، فریدون بابایی فرماندار و سخنران راهپیمایی 22 بهمن شهرستان خلخال با قدردانی از حضور شایسته وبی نظیر مردم شهرستان خلخال در لبیکی دوباره به فرمان رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای گفت: امروز مردم ثابت کردند که پای آرمان انقلاب اسلامی ایستاده اند.

فرماندار خلخال گفت: این حضور نشانداد که انقلاب اسلامی ایران افکار خصمانه دشمنان را خنثی کرده است. فریدون بابایی به تقدیم بیش از 500 جوان شهید از این شهرستان به پای ارمان انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس ، یاد و خاطره شهدای مدافع حرم و سرداران شهید شهرستان خلخال را گرامی داشت.

فرماندار خلخال در بخش دیگری از سخنان خود گفت: ایران اسلامی به واسه این چنین مردم ولایتمدار و قدرشناس در سایه ولایت  اکنون در اوج عزت به سر می برد و دشمنان این کشور هر روز با تفکری جدید در فکر تحریم این کشور هستند که انقلاب اسلامی پای همه دشمنان را از این کشور کوتاه کرده است.

فرماندار خلخال این حضور را پاسخی قاطع به دشمنان نظام عنوان وگفت:مردم باید قدرشناس خانواده معظم شهدا باشند وبدانند برای بازپس گیری یک پل از دشمن و یک وجب از خاک این میهن بیش از چهارصد شهید در یک برهه تقدیم شده است.

فریدون بابایی از تقدیر و قدردانی از مردم فهیم وانقلابی خلخال به خاطر این حضور گسترده  از زحمات اعضای شورای تامین ، روحانیت معزز و نیروهای نظامی وانتظامی ، جوانان ، دانش آموزان فرهنگیان و سایر اقشارقدردانی کرد

در این مراسم فرماندارخلخال به روند توسعه شهرستان خلخال در زمینه اشتغال پایدار درشهر و روستاها ، اختصاص اعتبارات ویژه دولت به شهرستان در خصوص جلوگیری از مهاجرت و کاهش بیکاری واشتغال در روستاها گفت: شهرستان خلخال در آینده ای نزدیک تمام مشکلات را پشت سر خواهد گذاشت و بهسازی راه ها ، ایجاد زیرساخت های گردشگری خوب در منطقه ازناو سایر مناطق گردشگری این شهرستان روند پیشرفت را از سر خواهد گرفت.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر