تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21740
تاریخ انتشار: د, 1396/11/30 - 21:05
با حضور مردم شهید پرور خلخال مراسم شبی با شهدا در مصلی حضرت آیت الله خامنه ای خلخال برگزار شد

به گزارش ازناو امشب با حضور مردم انقلابی و شهید پرور شهرستان خلخال و جمع کثیری از خانواده معطم شهدا و ایثارگران  و مسئولین مراسم شبی با شهدا در مصلی حضرت آیت الله خامنه ای خلحال با حضور طاهر و طیب شهید بزرگوار شهید گمنام  برگزار شد. لحظاتی قبل پیکر مطهر شهید با تلاوت آیات نور وارد مصلی حضرت آیت الله خامنه ای شد . در اولین بخش برنامه یکی ازیادگاران هشت سال دفاع مقدسدر خصوص مظلومیت شهدا، نحوه تفحص شهدا و رشادت شهدا به خاطره گویی پرداخت.

 

همچنین در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین امیر رشتبری با قدردانی از مردم ولایت مدار و شهیدپرورشهرستان خلخال با گرامیداشت یاد وخاطره شهداو شب شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) شهدا را اعتبار جامعه اسلامی عنوان وگفت: حفظ طریق شهدا وادامه راه آنها وظیفه امروز ماست.

وی سعادت حضور پیکر مطهر این شهید را نصیب مردم خلخال دانست و گفت: این شهید با افتخار در دل مردم خلخال جای گرفت و این مردم قطعا با ولایت مداری وتاسی از شهدا ، و این شهید گمنام حافظ دستاورد امام (ره) و شهدا خواهند بود.

در گوشه ای دیگر از مصلی حضرت آیت الله خامنه ای مادران و خواهران شهدا دور تابوت شهید گمنام حلقه زدند واشک ماتم ریختند.

امروز هر فرد کنار این تابوت شهید گمنام نشست زمزمه ای خاص ونجوایی با شهید گمنام داشت اشک ها درچشم ها حلقه شده بود و به یاد این شهید 16 ساله عملیات خیبر سوز دل جاری شد.

مدیحه سرایی و سوگواری خادمین الشهدا و مردم شهرستان خلخال در غربت این شهید گمنام از دیگر بخش های این مراسم شبی با شهدا بود.

عکس : امیر رضا شریفی از خلخال

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر