تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21742
تاریخ انتشار: س, 1396/12/01 - 12:27
با حضور مردم انقلابی و شهیدپرور خلخال/
پیکر مطهر شهید گمنام درخلخال تشییع شد/ تصاویر
پیش از ظهر امروز در هر 500شهید دفاع مقدس و 7 سردار عاشق کربلا پیکر شهید مهطر گمنام از مقابل سپاه پاسداران خلخال تشییع شد.

به گزارش ازناو،  همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) مردم ولایتمدار و انقلابی خلخال امروز در شهر سرداران شهید دفاع مقدس و 500 آلاله عاشق خمینی (ره) پیکر مطهر شهید گمنام را از مقابل سپاه ناحیه خلخال تشییع کردند.

این مراسم که ساعت 10 صبح امروز آغاز شد در بلوار 17 شهریور خلخال ادامه یافت و بعد از عبور از میدان آزادی و جانبازان خلخال مردم با فریاد الله اکبر ، خامنه ای رهبر ، شهیدان زنده اند الله اکبر ، به خون آغشته اند الله اکبر، این گل پر از کجا آمده ، از سفر کرب و بلا آمده  این شهید در حوزه علمیه جعفریه خلخال در بارگاه علم دانش و درجوار مزار حضرت آیت الله هبت الله یکتایی به خاک سپردند .

در این مراسم که جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی نیز حضور داشتند عشق و ارادت دوباره مردم شهرستان خلخال به آستان قدسی شهدای هشت سال دفاع مقدس و حضرت فاطمه زهرا (س) با نوای جانسوز مداحی در مزار این شهید گمنام به اثبات رسید.

پیکر مطهر شهید گمنام پس از اقامه نماز بر پیکر شهید از سوی امام جمعه شهرستان خلخال با استقرار در حوزه علمیه جعفریه خلخال در جوار مزار مطهر و شریف حضرت آیت الله یکتایی بر ای همیشه آرام گرفت.

مخاطبان عزیز تصاویر کامل از تشییع این شهید بزرگوار در کانال تلگرامی ازناو خلخال

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر