تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21756
تاریخ انتشار: ج, 1396/12/04 - 15:19
امام جمعه خلخال گفت: مردم خلخال از پخش اخبار شهرستان در سیمای استان رضایت ندارند و مدیر کل صدا و سیما باید این مشکل را حل نماید.

به گزارش ازناو ،حجت الاسلام رشتبری امام جمعه خلخال ضمن قدردانی از حضور صدا و سیما در پوشش مراسم تشییع و استقبال شهید گمنام در شهرستان خلخال از ناعدالتی در پخش اخبار شهرستان خلخال در صدا و سیمای مرکز اردبیل انتقاد و خواستار رعایت عدالت پخش در برنامه ها واخبار شهرستان خلخال شد.

امام جمعه خلخال ضمن اشاره به تلاش عده ای برای سلب امنیت از مردم در تهران گفت: شهادت سربازان نیروی انتظامی وبسیج در مقابله با عوامل اغتشاش نشان از صبوری و مدارای نظام بود که این سقف اکنون از حدخود گذشته و باید برخورد جدی انجام شود.

امام جمعه خلخال با اشاره به اقدام ارزشمند دکتر ظریف در پاسخ قاطع به نخست وزیر اسرائیل از سوی ملت ایران و رهبری ازایشان در خصوص دفاع از تمامیت اهداف جمهوری اسلامی ایران قدردانی کرد.

وی پیام تسلیت مردم خلخال را به خانواده های داغدار حادثه هواپیمای تهران یاسوج اعلام و ازسوی مردم خلخال با آنان همدردی کرد و از تلاش کلیه دستگاه ها و دولت در خصوص اقدامات انجام یافته در محل حادثه قدردانی کرد.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر