تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21820
تاریخ انتشار: د, 1396/12/14 - 07:34
دبیر اجرایی استارت آپ ویکند خلخال گفت: اشتراک گذار ایده ها و خلاقیت ها از عمده اهداف برگزاری این همایش علمی در دانشگاه آزاد اسلامی خلخال است.

به گزارش ازناو ، محمد علیپور  صبح امروز در گفتگو با خبرنگار ازناو در خصوص برگزاری اولین استارت آپ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال گفت: اظهار داشت؛اشتراک گذار ایده ها و خلاقیت ها از عمده اهداف برگزاری این همایش علمی در دانشگاه آزاد اسلامی خلخال است

علیپور افزود: استارتاپ، به شرکت های نو پایی گفته میشود که با ایده سازی اولیه شروع میشود و به سرعت رشد می کنند.
وی  با اشاره به هدف از برگزاری این استارتاپ کرد و اظهار داشت؛ این رویداد تقویت اکوسیستم کار آفرینی است که از طریق آموزش علمی و عملی افراد مشتاق به راه اندازی کسب و کار شخصی مطابق با اصول راه اندازی کسب و کار است.
علیپور اضافه کرد؛ در این رویداد آموزشی مشتاقان کار آفرینی در حوزه های مختلف گرد هم می آیند تا به اشتراک گزاری ایده ها به راه اندازی مدل های کسب و کار خود بپردازند.
دبیر اجرایی اولین استارتاپ ویکن خلخال تاکید کرد؛ شرکت کنندگان عزیزی که قصد شرکت تیمی دارند ضرورت دارد علاوه بر ثبت اطلاعات خود نام و اطلاعات دیگر اعضای تیم را نیز وارد نمایند.
عضو اجرایی استارتاپ در ادامه گفت؛شرکت کنندگانی که ایده دارند لازم است عنوان و خلاصه ای از ایده خود را نیز  در سایت رویداد وارد نمایند.
وی گفت؛ اولویت پذیرش شرکت در استارتاپ با ۱۵۰ نفر اول ثبت نام کننده است و پس از تکمیل ظرفیت ثبت نام سایت رویداد بسته خواد شد.
محمدعلیپور به مزایای این استارت آپ را یاد آور شد و گفت؛  به سه تیم برتر با رای نهایی داوران جوایزی اهدا خواهد شد ونیز صدور گواهی حضور،معرفی به سرمایه‌های گذار، معرفی به مراکز رشدو حمایت سازمان بسیج علمی و پژوهشی و فناوری استان از ایده های برتر این رویداد اموزشی خواهد شد.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر