تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 10628
تاریخ انتشار: س, 1394/02/29 - 00:20
ازناو: 28 روز از رفتن فرماندار خلخال می گذرد ولی تا کنون هیچ حرکتی از سوی مسئولین استان برای مردم خلخال شفاف سازی نشده است و مردم نگران وضعیت شهرستان خلخال هستند.

به گزراش ازناو ، شهرستان خلخال در جنوب استان اردبیل با 90 هزار نفر جمعیت هم اکنون بیش از 28 روز است که بدون داشتن فرماندار روزهای خود را می گذارند. و مسئولین استانی در این رابطه  شفاف سازی لازم را برای مردم انجام نداده اند.

سخن با مسئولین ارشد وزارت کشور درا ستان است که چرا این همه تاخیر در انتخاب و معرفی یک فرماندار برای شهری که در حال توسعه است را کش می د هند.

شهری که هم اکنون نزدیک به 300 پروژه در دست اجرا دارد ولی تاکنون هیچ ندایی از مسئولین ارشد استان برای انتخاب فرماندار برنخواسته و مردم خلخال همچنان سردرگم در انتظار فرماندار جدید هستند.

پروسه انتخاب فرماندار جدید خلخال بیشتر به رویا و انتظار دور از دست تبدیل شده و اکنون این شهرستان 28 روز است که با  نگاه  کم اهمیت  بعضی از مسئولین استان همچنان بی سکاندار مانده است.

سه روز دیگر خرداد ماه فرا رسیده و سه ماه کاری را از دست دادیم کی پروژه های دیگر آغاز خواهند شد خدا می داند و آیا امسال کمیته برنامه‌ریزی شهرستان بدون داشتن فرماندار این پروژه‌ها را چطور مدیریت خواهد کرد.

مسئولین استان باید بدانند از یک سال گذشته فرماندار شهرستان با تعامل مردمی تمامی مشکلات شهرها و روستاها را جمع بندی واحصا کرده بود و باید این مشکلات در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان مطرح می شد و هر مشکل مربوط به هر دستگاه اجرایی بود باید اعتبار گذاری و حل می‌گردید

ما رسانه ها همپای فرماندار جدید باز روستاها را از نو خواهیم گشت تا شاید مشکلات نه یک بار بلکه صدبار از زبان روستائیان بیان شود و تا مسئولی بخواهد تصمیم گیری کند  فصل رفتنش فرا خواهد رسید و هر بار اینطور شده است.

مردم خلخال و بخشهای تابعه و روستاها از وضعیت سردرگم شهرستان خیلی از مسئولین استانی  گله مند  هستند و بارها با تماس‌های تلفنی پیگیر فرماندار و مسئول جدید فرمانداری هستند که آیا تا آخر ماه محقق خواهد شد یا نه.

خواسته اصلی اهالی این است : برفرض مثال فرماندار شهرستان هر که باشد تا بیاید اندرخم مشکلات خلخال را دریابد بیش از دوسال طول خواهد کشید و آنوقت سوت رفتن به صدا درآمده و مردم با همان مشکلات تنها خواهند ماند.خداکند که این طور نباشد.

Compare the best uk bingo sites and play online bingo and win real money or for free. Read best online bingo reviews and ratings including list of games, complaints, latest bonus codes and promotions.

و این هم درد دل کارگران و دانشجویان اهالی ( هر چند تخصیص ها در سال 1394 به قول مسئولین استانی صد در صد است ولی در خلخال چه کسی پیگیر این صد در صد خواهد بود.

انتهای پیام /خ 2

ارسال نظر