تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 20759
تاریخ انتشار: س, 1396/07/04 - 22:55
جدایی اقلیم کردستان نه تنها استقلال را به ارمغان نمی آورد بلکه تشکیل یک اسرائیل کوچک برای جنایت در منطقه بر علیه مسلمانان را رقم خواهد زد.

 به گزارش ازناو ، از چند دهه گذشته استکبار جهانی به دنبال جای پایی در منطقه است و بعد از انقلاب اسلامی و از دست دادن جایگاه آمریکا در خاورمیانه ، اینبار استکبار جهانی با همراهی هم پیمانان غربی و ضد اسلامی خود در تلاش است تا برای جبران شکست عظیم در سوریه ، شکست سریع الوقوع در عراق و  پیروزی جبهه مقاومت بر رژیم صهیونیستی علاوه بر درست کردن حریم امن برای اسرائیل و حمایت از متحدان عربی خود هدف سلطه دوباره بر کشورها را دارد.

در این میان ابتکارات استکبار ازجمله همراهی با گروهک های تروریستی و تجهیز آنان در منطقه بر علیه مسلمانان و کشتار فجیع یکی از دیگر از اصلی ترین ترفند استکبار در منطقه اختلاف افکنی در بین اقوام و مذاهب است که با متوسل شدن به انواع حیله ها برادر مسلمان را به دست برادر مسلمان دیگر می کشد.

وحال تجزیه طلبی کشورهای منطقه در برنامه استکبار قرار داشته و در برنامه جدید خود به لحاظ قرا رگیری کردستان در مرز عراق ، ایران و ترکیه  می خواهد با استقلال بخشی به این منطقه و تشکیل همه پرسی از مردم به این هدف استکباری خود دست یابد که لازم است مردم کشورهای منطقه و مسلمانان وکردهای ساکن در کردستان بدانند سرنوشتی که به دست آمریکا رقم خواهد خورد نه تنها استقلال را به ارمغان نخواهد آورد بلکه باعث ویرانی منطقه ، افزایش جنگ، کشتار مردم بی دفاع و سلطه بیشتر بر منطقه خواهد بود.

از این لازم است باور کنیم هر گونه جدایی کردستان و استقلال آن شیطنتی جدید از سوی آمریکا برای سامان بخشیدن به اوضاع خراب خود وهم پیمان کثیف و جنایتکاراو اسرائیل در منطقه است.

استکبار جهانی حامی اصلی صهیونیسم در منطقه بوده وبا این کار می خواهد علاوه بر دور زدن مسلمانان آنان در در رودروی هم قرار داده و با دامن زدن به اختلافات مذهبی  از آب گل آلود ماهی بگیرد.

ارسال نظر