تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 20787
تاریخ انتشار: ج, 1396/07/07 - 10:00
آقایان مستقیم مسئولین مذاکرات برجام شما مگر خبر از دشمن عهد شکن خود نداشتید.

به گزارش ازناو ، در خبر های رسانه های مجازی خواندیم که وزیر امورخارجه کشورمان در گفتگوبا شبکه الجزیره  خبر از خروج از برجام داده است و جای این سوال باقی است که آقایان مستقیم مذاکره کننده برجام مگر شما خبر از دشمن عهد شکن خود نداشتید.

سخن ملت ایران این است  : مگر شما فرمان و ندای رهبرتان را در خصوص دشمنی همیشگی آمریکا با نظام جمهوری اسلامی ایران، عهد شکنی های متعدد این دولت را نشنیدید وحال که تمام زیرساخت های کشور را قبل از اجرای برجام نابود و از بین بردید و بعدا متوجه شدید آمریکا حتی یک قدم نیز برای شما برنخواهد داشت.

چقدر رهبر انقلاب گفتند : تکیه کنید به توان داخلی ، چقدر فریاد کردند که دشمن همان دشمن است و این دشمن چشمش به هویت وخاک شماست.

فکر کردید در این دنیایی که دشمنانتان به خون ملت و کشورتان تشنه هستند  برای اجرای برجام پا پیش خواهند گذاشت و اکنون می بینید که آمریکا می خواهد با هزینه کشور شما از برجام خارج شود و شما هم گزینه روز میزتان خروج از برجام خواهد که یک دهه تلاش و مذاکرات یعنی هیچ .

در طول تاریخ کشورمان و سایر کشورها ثابت شده که  استکبار جهانی و در راس آن آمریکا کشوری بی قانون ، عهد شکن، ترورریست پرور و هیچ گونه پایبندی به قانون ندارد.

مگر ندانستید که باراک اوباما ها ، بوش ها ،  کلینتون ها و ترامپ ها حامیان ظلم و جنایت در دنیا فقط به فکر منافع استکباری خود در دنیا هستند و انسان ها در سایر کشور ها هیچ ارزشی برای آنها ندارد.

چرا سخنان رهبرتان را با دقت گوش نکردید، چرا وقتی حرف از اجرای برجام آمد زودتر پاپیش گذاشتید وصد تن بتن را بر تاسیسات هسته ای کشور ریختید و چرا تلاش و سعی دانشمندان هسته ای شهید کشورتان را به توافقنامه ای پوچ و بی ارزش همچون برجام ترجیح دادید.

مگر نه آن است که سال ها با بیت المال کشور تلاشتان را برای حضور دردنیای فناوری های هسته ای به کار گرفتید پس چه شد آن همه تلاش ، حال چاره دیگری ندارید آمریکا ازبرجام خارج شود شما هم یک روز پس از آن از دنیای برجام خارج شوید   . برجام اصلی توجه به موقعیت داخل کشور ، استعداد های کشور ، توانمندی کشور با حضور نخبگان علمی و فناوری کشور خودتان است چرا دشمن را تکیه گاه خود قرار داده اید تا در روزهای سخت با یک تلنگر دشمن  سخت چهره هایتان بر زمین سرد زده شود.

 

ارسال نظر