یادداشت
«اعتراضی بود، تمام شد. برخی سوءاستفاده کردند، نیروهای امنیتی به خوبی اداره کردند. الان شمای جامعه‌شناس، روانشناس اجتماعی و... باید تحلیل و واکاوی کنید علت اعتراضات را..»
یادداشت/
یمن در زیر چکه های ظلم و ستم عربستان سعودی
مقاله /

کارشناس مسائل فرهنگی وسیاسی از شهرستان خلخال  عنوان کرد : راه برون رفت از مشکلات، وعبور از تهدیدات دشمن ، داشتن تفکر بسیجی است.

یادداشت/
اگر تا پیش از مناظرات انتخاباتی همین انتخابات چند ماه پیش، توده مردم کوچه و بازار، فقط شنیده بودند که برخورد با مفسدان اقتصادی دانه‌درشت‌، چه هزینه‌های سنگینی برای قوه قضائیه دارد، متأسفانه بعد از آن مناظرات، همه آن «شنیده‌ها» منضم به «دیده‌ها»یی شد.
یادداشت/
آقایان مستقیم مسئولین مذاکرات برجام شما مگر خبر از دشمن عهد شکن خود نداشتید.
یادداشت/
امنیت پایدار کشور مرهون رشادت، پایداری و حضور سربازان رشید گمنام امام زمان (عج) در کشور است .
یادداشت/
جدایی اقلیم کردستان نه تنها استقلال را به ارمغان نمی آورد بلکه تشکیل یک اسرائیل کوچک برای جنایت در منطقه بر علیه مسلمانان را رقم خواهد زد.
یادداشت/
مدهای غربی که نه تنها برای زنان ایرانی شخصیت نمی افریند بلکه آنان از شخصیت واقعی و وقار به دور می کند
یادداشت/
استراتژیست‌‌های کاخ سفید، سیاست نانوشته‌ای دارند، مبنی بر اینکه «از هر چیزی که نقض می‌کنیم، باید دفاع کنیم» ! آمریکا بزرگ‌ترین ناقض توافقات بین‌المللی است و هیچ توافقی از گزند بدعهدی این کشور در امان نمانده است.
یادداشت؛
فیصل مقداد، معاون وزیر خارجه سوریه در مصاحبه‌ای با شبکه تلویزیونی المیادین گفت: «جنگ دیر‌الزور ما را به پیروزی نهایی نزدیک می‌کند و به‌نظر من، جنگ دیر‌الزور آخرین عملیات بزرگ ارتش سوریه است و هر آنچه باقی می‌ماند، جزئیات است.»
یادداشت/
اسپینرها اسباب بازیهای که که خیلی راحت ارز را از کشور خارج می کنند به ازای فروش هر یک عدد از انواع مختلف اسپیرها 3 تا 8 دلار عاید بازار چینی ها می شود.
یادداشت /
جناب وزیر! تغییر محل سرور تلگرام، این نجس افزار صهیونیستی و صاحبان خائن آن را تطهیر نمی کند! اینجا قتلگاه است... که ظاهر زیبا و فریبنده اش بعضی از مسئولین را تبدیل به بلند گوی دشمن کرده است! و باطن فاسد و ضد خداییش اعتقادات و ارزش های مردم مسلمان و شهید پرور کشورمان، امنیت و معصومیت کودکان و غیرت نوجوانان و جوانانش را هدف گرفته است...
یادداشت/
نه فقط تصویر پرصلابت شهید حججی، بلکه آرمان و راه او در تاریخ ملت بزرگ ایران ماندگار شد تا نماینده شایسته‌ای باشد برای ماندگار کردن آرمان و راه شهدای مدافع حرم.
یادداشت/
متولی برخورد با مزاحمت های اکسترهای شبانه در خلخال کیست/ صدای اکسترها تا ده ها کوچه فراتر موجب آزار واذیت مردم شهر است.
یادداشت/
ملاقات صدر با بن‌سلمان که با انتقاد شدید مردم عراق و از جمله بسیاری از اعضای گروه صدر مواجه گردیده است بیش از آنکه نشان‌دهنده یک انحراف در جامعه شیعه عراق باشد، نشان‌دهنده تمرکز تلاش‌ها برای ضربه زدن به موقعیت شیعیان و استقلال عراق است.

صفحه‌ها