تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 10289
تاریخ انتشار: ش, 1394/02/05 - 18:06
ازناو : اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان خلخال به ریاست امام جمعه خلخال برگزار شد

به گزارش ازناو ، حجت الاسلام والمسلمین امیر رشتبری رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان خلخال در اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان خلخال در سال 1394 با اشاره به مفاهیم ارشمند تاکید شده از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: همدلی و همزبانی و وحدت در بین مردم و مسئولین اصلی ترین راهکار تعیین شده از سوی رهبر معظم انقلاب برای تداوم نظام مقدس جمهوری اسلام ایران است.

رشتبری با اشاره به موضوع بحث شورای فرهنگ عمومی خلخال نیز گفت: خلاء محبت در جامعه باعث بروز خشونت و آسیب‌ها است که باید با آموزش مهارتهای رفتاری و اخلاقی در جامعه در کاهش آسیب‌ها قدم برداشت.

در این جلسه مهدی اجمدی فرماندار خلخال  نیز حضور سریع نیروهای انتظامی در برخورد با آسیب‌ها را یادآور شده و بر لزوم تقویت این نیروی به عنوان اصلی ترین نیرو در تامین امنیت و نظم در شهر را خواستار شد.

در این جلسه  یوسف خدادادی  معاون دادگستری استان اردبیل  نیز استان اردبیل را یکی از استان های امن کشور عنوان کرد وگفت: در بحث‌های جزئی آسیب‌ها از جمله خشونت و آسیب جزئی هنوز جایگاه خوبی نداریم .

وی گفت: در سال گذشته بیش از 100 هزار پرونده در استان وارد دادگستری استان شده که بیش از 60 هزار پرونده مربوط به جرائم کیفری و جزائی است و و 25 هزار پرونده مربوط به مباحث خشونت است.

علیرضا رمضانپور رئیس دادگستری خلخال نیز در سال 1393 بیش از هفت هزار پرونده در خلخال تشکیل شده  وشهرستان از لحاظ امینت در وضعیت خیلی مطلوب قرار دارد .

انتهای پیام/ 6

 

ارسال نظر