تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 11972
تاریخ انتشار: س, 1394/06/03 - 14:13
ازناو: روز اول شهریور روز پزشک در تقویم ملی کشور روز پزشک نام گرفته و اکنون این قشر همچون فرشتگانی سفید پوش برای زدودن آلام جامعه نقش آفرینی می کنند

به گزراش ازناو ، روز پزشک بهانه ای بود تا یاد شود از زحمات کسانی که برای کمک به همنوع زمان خاص و تفاوتی قائل نشده و هر لحظه در خدمت مردم جامعه هستند.پزشکان الگویی همچون ابو علی سینا پزشک حاذق و دانای ایرانی را دارند و همین ضرورت باعث می شود که به عنوان یکی از اقشار مهم جامعه محسوب شوند.

تصاویر زیر چهره دکترهای شهرمان خلخال است  که به مناسب روز پزشک با دریافت شاخه گلی از سوی اصحاب رسانه و تحریریه نشریه قزل خلخالیم خلخال تجلیل شدند.

تحریریه وب سایت تحلیلی خبری ازناو شهرستان خلخال نیز روز پزشک را به خدمت تمامی پزشکان وطنمان ایران تبریگ می گوید. ودر پایان این گزارش تصویری جملاتی از پزشکان شهرمان خلخال را با هم مرور می کنیم

خانم دکتر لیلا همت زاده : هر کجا هنر پزشکی قدر دانسته شود.عشق به انسانیت نیز وجود دارد.

دکتر حمید آزاده:پزشک گاهی بیماران را درمان می کند،گاهی تسکین می دهد.اما همیشه به بیماران آرامش می بخشد.

دکتر امین داننده مهر:هرکس متعلق به خودش باشد،پزشک نیست و هرکس پزشک باشد،متعلق به خودش نیست

دکترسید محمد عزیزی:پزشکان سکانداران سلامت در خط مقدم هستندو وقتی لباس سفید می پوشند با مرک و زندگی افراد،سر و کار دارند و لذا باید خیلی مراقب اعمال و رفتار خود یاشند.

دکتر فاطمه ترابی:برای ارج نهادن به مقام شامخ پزشک،هیچ روزی را نمی توان شایسته تر از زاد روز حکیم و دانشمند فرزانه ایران زمین شیخ الرئیس ابوعلی سینا تعیین کرد . روزی که بیش از هرزمان دیگری می توان ،از تاریخ طبابت و اخلاق پزشکی گفت. والگوی بی دلیل آن را مثال آورد.

طبابت حرفه ای است که تمام عواطف و احساسات و زندگی آدمی ،را تحت تاثیر خودش قرار می دهد.زندگی شخصی او تغییراتی را ایجاد می کند.

دکتر حشمت اله حیدری:پزشک مانند شمعی است .که با سوختن تمام وجودش،با عث روشنائی زندگی دیگران می شود.

منبع: سایت خلخالیم

 

انتهای پیام/ خ 2

ارسال نظر