تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18367
تاریخ انتشار: پ, 1395/11/21 - 08:51
 بازارچه کار و فن آوری
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر بازارچه کار و فن آوری دبیرستان فضیلت خلخال در روستای خوجین بازگشایی شد.

به گزارش ازناو، همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر بازارچه کار و فن آوری به همت دانش آموزان و اولیای مدرسه دبیرستان فضیلت در سالن این مدرسه گشایش یافت.

در این نمایشگاه آثار دانش آموزان در زمینه صنایع دستی، ملیله بافی، پاپوش ها ، انواع شیرینی ها ، آش های محلی خلخال، زیراندازها ،گیاهان دارویی ، میوه های خشک شده، البسه و پوشاک،گل وتزئینات خانگی گردآوری و در معرض دید عموم است.

این  بازارچه تا 24 بهمن ماه برای بازدید دانش آموزان و خرید آنان در دبیرستان فضیلت خلخال دایر است.

خانم  کبری حبیبی کارشناس و مربی مهارت های فنی و حرفه ای دبیرستان های خلخال گفت: این بازارچه کارگاه و فن آوری با هدف آموزش مهارتهای زندگی به دانش آموزان در جهت شناخت بیشتر سبک زندگی اسلامی وایرانی بوده و دانش آموزان با برپایی این نمایشگاه شناخت بیشتری به داشته های خود پیدا کرده و بامهارتهای کسب وکار خانگی نیز آشنا خواهند شد.

خانم حبیبی استقبال دانش آموزان برای حضور در این بازاچه کار و فن آوری را ویژه عنوان وگفت:دراین نمایشگاه بیش از 700 اثر دانش آموزی به همت خانواده ها گردآوری شده و در معرض دید عموم است.

وی مهارت فنی و حرفه ای یکی از مهمترین مهارت برای زندگی بعداز تحصیل عنوان و گفت: دانش آموزان در سال های تحصیل علاوه بر آموزش های تئوری و نظری با آموزش های عملی مثل راه اندازی این بازارچه ها روبرو شده و این مهارت یابی قطعا در زندگی آینده آنها تاثیر گذار خواهد بود.

وی از تلاشهای مدیریت دبیرستان دخترانه  فضیلت و بخشدارمرکزی خلخال در افتتاح این بازارچه در ایام الله دهه مبارک فجر تقدیر کرد.

 

 

 

  عکس از  : سمانه عمرانی

انتهای پیام/ خاخال

 

 

 

 

دیدگاه‌ها

عااالی بود. با تشکر از خانم میرمرسلی و خانم حبیبی و خانم عمرانی

عااااالی بود. با تشکر از خانم میرمرسلی و خانم حبیبی و خانم عمرانی

خیلی جالب بود .استعدادهای فراوانی در دانش آموزان منطقه وجود دارد که با برگزاری چنین بازارچه هایی توانایی های آنها به نمایش گذاشته می شود و دانش آموزان تواناییهای خود را باور می کنند.
ارسال نظر