تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21022
تاریخ انتشار : ج, 1396/08/12 - 10:13
روستای سوسهاب خلخال در 42 کیلومتری خلخال یکی از زیباترین روستاهای شهرستان خلخال در حوزه گردشگری در دامنه قله زیبای آق داغ قرا رگرفته است و پاییزی بی نظیر در روستا اکنون در حال سپری است.

 به گزارش ازناو ، روستای سوسهاب از توابع بخش مرکزی خلخال در 42 کیلومتری شهرستان خلخال قرا رگرفته و  دل انگیزترین خزان پاییزی اکنون دراین روستا در طبیعت دامنه قله بلند آق داغ خلخال به چشم می خورد. روستای سوسهاب که نام ترکی آن سوساوا است با جمعیتی 75 نفری در 42 کیلومتری جنوب شهرستان خلخال در دامنه ظلغ شمالی دومین قله بلند استان اردبیل آق داغ قرا رگرفته است. روستای سوسهاب خلخال با طبیعتی بکر و بی نظیر و جشمه های زلای یکی از پرآب ترین روستاهای خلخال است که حیات وحش مثال زدنی و کم نظیر ان در ایران زبانزد عام وخاص است حیواناتی مثل بز کوهی، خرس، گرگ، گربه وحشی ، کبک و انواع پرندگان ارتفاعات این روستا را محلی برای زندگی خود قرار داده و در دامنه پایین دست روستای سوسهاب با باغات درخت گردو   لحظاتی پرآرامش را برای اهالی رقم زده است. طبیعت پاییزی این روستا نشان از زیبایی بی نظیر این روستا بوده و در این فصل بیشتر از سایر فصول گردشگر در این منطقه به چشم می خورد.

 

این فیلم به کوشش گروه چند رسانه ای سایت خبری ازناو خلخال در روستای سوسهاب تهیه شده است که لحظات پاییزی این روستا را به تصویر کشیده است.

 

ارسال نظر